Hakkımızda

BATMAN’da ALKAN VİNÇ ailesi olarak firmamız 1993 ten beridir Batman, çevre iller, doğu ve güneydoğu bölgesinde yükleme-boşaltma, nakliye, montaj çalışmaları ve fabrika taşımaları hizmeti vermektedir. Bunun yanı sıra 10 Tondan 250 tona kadar hiap ve teleskopik mobil vinçlerimizle siz değerli müşterilerimize 7/24 saat hizmet vermekteyiz.

Alkan Vinç; Teleskopik Mobil Vinç, Vinçli Kamyon, Sepetli Platform, Tır ve Lowbet Kiralama hizmetleri üzerine faaliyet gösteren sektöründe öncü bir firmadır.
Batmanda Vinç’in ulaştığı başarının arkasında, şartlar ne olursa olsun müşteri ve sonuç odaklı, verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım sadece maddi kazanımlarla değil, verilen her türlü hizmetin; taahhüt ettiği kalite ve standartlar çerçevesinde sonuçlandırabilme becerisi ile gelişmektedir.

Eğitimli ve tecrübeli operasyon çalışanları ile hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, dünya piyasasında tutulan, yüksek marka kalitesine sahip mobil vinçlerle ve son model makine parkını sunmaktadır.

Batman alkan vinç hizmetlerini sadece belirli bir bölge içinde ve belirli bir sektöre yönelik değil, farklı çözüm ve öneriler ile Türkiye’nin her bölgesinde ve sınır aşımı faaliyetleri ile yükseltmeyi hedeflemektedir. Alkan vinç, özellikle hizmet sektöründe bölgesel bir lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır.
Batmanda vinç hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır.

Batmanda Vinç’in kiralık vinçlerinin ve hiyaplarının tümü periyodik olarak muayene edilir. Vinç operatörlerimiz ise kendi alanlarında deneyimli, eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Vinç operatörlerimiz G sınıfı (İş Makinesi ve vinç kullanma) ehliyetine ve güvenlik sertifikasına sahiptir.

Batmanda Vinç kiralık vinç ve hiyaplarla, inşaat malzemelerinin tahmil, tahliye, montaj ve nakliyesi, hafif ve ağır tonajlı her nevi inşaat ve elektrik malzemesi ile endüstri ve ağır sanayi makinelerinin taşınması ve montajını gerçekleştirir. Kiralık vinç ve kamyonlu vinçler, hiyaplarımız müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için son yıllarda bina dış cephe temizliği için sepetli platform, reklam ve tabela montajı ayrıca çelik konstrüksiyon sektöründe de hizmet vermektedir.

Batmanda Alkan Vinç’in araçlarının tümü periyodik olarak makine mühendisleri odasının kontrolünden geçer. Operatörlerimiz ise kendi alanlarında deneyimli, eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Her personelimiz G sınıfı (İş Makinesi) ehliyete ve güvenlik sertifikasına sahiptir.